برگزاری نشست صمیمانه شورای ائتلاف خوزستان با اصحاب رسانه

محمدرضا ایزدی مسئول معاونت رسانه ائتلاف خوزستان ضمن تشکر از حضور اصحاب رسانه در این نشست خواستار فضاسازی مناسب از سوی رسانه ها جهت مشارکت مردم در انتخابات مجلس به پای صندوق های رای شد.

سرویس استان‌های شانا - شورای ائتلاف خوزستان با اصحاب رسانه نشستی صمیمانه در راستای ایجاد شور و انگیزه در جامعه و همچنین فضا سازی برای گرم کردن تنور انتخابات و حضور مردم پای صندوق های رای برگزار کرد.

در ابتدای این نشست حائری دبیر شورای ائتلاف در استان خوزستان گفت: یکی از مهمترین وظایف شورای ائتلاف، توجه به خواسته های مردم و رفع مشکلات استان در معرفی و انتخاب کاندیداها است و قطعا در صورت راهیابی کاندیدای شورای ائتلاف به مجلس یا شورای شهر، تعهدات ابتدایی آنها را یادآور و خواستار خواهیم شد.

همچنین در ادامه این نشست محمدرضا ایزدی مسئول معاونت رسانه ائتلاف خوزستان ضمن تشکر از حضور اصحاب رسانه در این نشست خواستار فضاسازی مناسب از سوی رسانه ها جهت مشارکت مردم در انتخابات مجلس به پای صندوق های رای شد.

گفتنی است اصحاب رسانه در این نشست به بیان دیدگاه ها، نقطه نظرات، تعهد گیری از کاندیداها در صورت حضور در ائتلاف ها برای حل مشکلات مردم از جمله ریزگردها، رفع بیکاری، عدم استفاده از نیروهای غیربومی، حل مشکل تیم های ورزشی، رفع مشکلات فاضلاب و فضای سبز و عدم سخت گیری در تائید و یا رد صلاحیت ها و ... را مطرح نمودند.

کد خبر 1806

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha