توصیه نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان درباره وحدت نیروهای انقلابی

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: فعالیت‌های تشکیلاتی احزاب و گروه‌های سیاسی محدود به زمان انتخابات نشود.

سرویس استان‌های شانا - حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده، در دیدار معاون استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کشور که در دفتر امام جمعه بندرعباس برگزار شد، با ذکر این نکته که امروز جامعه بیش از گذشته نیازمند فعالیت تشکیلاتی است، اظهار کرد: امروز مدت زمان زیادی از عمر انقلاب اسلامی گذشته است و امروزه شاهد یک تغییر و تحولات نسلی در جامعه هستیم. نسلی که از روزهای آغازین انقلاب اسلامی و جریان‌های دفاع مقدس از نظر زمان فاصله دارند به همین جهت ارتباط با این نسل از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی، با ذکر این نکته هدف‌گذاری انقلاب اسلامی در جریان تمدن‌سازی در بحث کادرسازی و فعالیت تشکیلاتی محقق نشده است، عنوان کرد: حرکات انقلاب اسلامی بسیار سازمانی تشکیلاتی بود و جذب نیروهای جوان در دستور کار قرار داشت و شاهد یک جهاد تبیین و فعالیت تشکیلاتی خوبی در آن زمان بودیم.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، با بیان این نکته که برخی از احزاب و گروه‌ها فقط موقع انتخابات تصمیم به فعالیت انتخاباتی می‌گیرند،  تصریح کرد: بسیاری از احزاب و گروه‌های سیاسی تنها به فعالیت تشکیلاتی در دوران انتخابات بسنده می‌کنند و پس از آن گوشه‌گیری، سکوت و عدم بیان مطالبات و مشکلات مردم را در دستور کار خود قرار می‌دهند و شاهد یک رخوت سیاسی در آن‌ها هستیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده، با اشاره به این نکته که امروزه نیاز به فعالیت تشکیلاتی داریم وباید این امر برای جلب اعتماد مردم به صورت مستمر در دستور کار قرار گیرد، بیان کرد: امیدوارم خون تازه‌ای در احزاب و تشکیلات سیاسی انقلابی دمیده شود تا شاهد برگزاری انتخابات پر رونق باشیم.

امام جمعه بندرعباس، با اشاره به دل‌نگرانی‌های نیروهای انقلاب اسلامی از عدم ایجاد وحدت گروه‌های انقلابی در انتخابات، مطرح کرد: همواره در روزهای انتخابات، نیروهای انقلاب اسلامی از عدم اتحاد گروه‌های سیاسی نگران هستند و امیدوارم در این انتخابات شاهد یک همدلی و اتحاد در انتخابات پیش رو باشیم.

کد خبر 1825

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • صالح لویمی IR ۱۴:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۸
    0 0
    بنده مایلم در جریان ائتلاف نیروهای اتقلاب حصور داشته بلکه وطیفه انقلابی وجهادی ایحاب میکند اینگونه تشکل ها را تقویت کنیم بشرطی که بزرگان ائتلاف حقیقتا این هدف را دنبال کنند و از تک محوری و تمامیت خواهی اجتناب کنند.