نارضایتی شورای ائتلاف مازندران از روند تایید صلاحیت افراد مسئله‌دار

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مازندران بیانیه ای در حمایت از دستگاه های نظارتی و هیئت نظارت استان جهت بررسی صلاحیت های داوطلبان نمایندگی مجلس صادر نمود.

سرویس استان‌های شانا - شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مازندران بیانیه ای در حمایت از دستگاه های نظارتی و هیئت نظارت استان جهت بررسی صلاحیت های داوطلبان نمایندگی مجلس صادر نمود. متن بیانیه به شرح زیر می‌باشد:

بِسْـــــمِ‌الـلَّـهِ‌الرَّحْـمَنِ‌الرَّحِیـــــمِ

انتخابات مجلس شورای اسلامی ۱۴۰۲، فصل جدیدی در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی خواهد بود که با احراز صلاحیت قانونی و متعهدانه شورای نگهبان و هیئت نظارت استانی گام مهم آن برداشته خواهد شد.

همچنین بر اساس بیانات رهبری معظم انقلاب، شورای نگهبان حافظ جمهوریت و اسلامیت نظام، یکی از مهم‏ترین نهادهای حکومتی، مطمئن‌ترین دستگاه برای حراست از نظام اسلامی و مانع انحراف نظام از خط دین و اسلام و قانون اساسی است.

 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، برای شورای نگهبان وظایف متعددی برشمرده است که یکی از عمده‌ترین آن‌ها نظارت بر انتخابات میباشد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مازندران ضمن استقبال از حضور همه گرایشات و سلیقه ها که در اندیشه تعالی ایران عزیز اسلامی می باشند در راستای تقویت منافع ملی و دعوت به حضور پرشور همه آحاد مردم عزیز در انتخابات دور دوازدهم مجلس شورای اسلامی،اذعان میدارد.

تکثر اندیشه ها موجب بالندگی کشور خواهد شد و نیز اعلام می نماید.

 تائید کسانی که خود مصداق قانون شکنی ، فساد و اجحاف در حق مردم و نظام می باشند و تخلفات آنها محرز بوده و بجای دفاع از منافع مردم و منافع ملی در پی منافع فردی و گروهی خود بوده اند به واقع تائید آنها ظلم به نخبگان، مردم و ایران عزیز اسلامی است.

لازم به ذکر است متاسفانه در روند تائید صلاحیت ها توسط هیئت های اجرایی در برخی از شهرستان های استان مازندران شاهد بودیم که مُر قانون عمل نشده است و برخی افرادی که در این مرحله مورد تایید قرار گرفته اند به هیج وجه صلاحیت های قانونی لازم جهت تصدی نمایندگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را ندارند.

برخی هیئت های اجرایی شهرستان ها تحت فشار و هجمه‌های رسانه ای و اجتماعی حاضر نشدند قانون را اجرا کنند و آبروی خود را خرج نظام نمایند و هزینه ردصلاحیت افراد ..... را بر دوش دستگاههای نظارتی بویژه هیئت های نظارت و شورای نگهبان انداختند.

همچنین، یقینا مجلس آینده در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی بسیار تاثیرگذار خواهد بود و ریل گذاری های مجلس کنونی در پرتو همراهی، تفکرات انقلابی و مبتنی بر گام دوم انقلاب در مجلس آتی به نتیجه خواهد رسید.

 جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان مازندران بر خود واجب می داند ضمن حمایت و پشتیبانی کامل از تصمیمات دستگاه های نظارتی علی الخصوص هیئت نظارت استان، بیان نماید؛ چشم نیروهای ولایی و انقلابی در تمامی سطح استان به دستان شماست و آمادگی کامل وجود دارد که در مقابل هرگونه جوسازی ایستادگی نمایند و آنها را به بهترین نحو خنثی کنند تا طبق منویات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله‌العالی) انتخاباتی پرشور و حماسه آفرین مانند همیشه اتفاق بیافتد.

کد خبر 1834

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha