ملت ایران با مشارکت در انتخابات نقشه دشمن را ناکام می‌کند/ جهاد تبیین یعنی انجام کار جهادی در کنار تبیین و روشنگری

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در همایش هزار نفری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران بیان کرد  باید با تحقیق و کار جهادی، کاستی ها را جبران کنیم و از بین ببریم.

سرویس استان‌های شانا - مهندس مهدی چمران عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی عصر امروز در همایش حماسه حضور در ساری اظهار کرد: ملت ایران آماده است که با مشارکت گسترده در انتخابات، باز هم نقشه های دشمنان را نقش برآب کند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب برای حضور پرشور در انتخابات بر دو موضوع ایمان و امید تاکید داشتند تا در سایه اتحاد به پیروزی و موفقیت برسیم. این تاکیدات صرفا برای ایران و هنگام انتخابات نیست، بلکه برای همه کشورهای اسلامی است که اگر واحده شوند، می توانند دنیا را تسخیر کنند چرا که هم قدرت و ثروت دارند و هم قرآن و اسلام دارند. این امید قطعی ماست که پیروزی نهایی با امت اسلامی است.

عضو کارگروه مرکزی انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تصریح کرد: همانطور که در طول این ۴۵ سال توانستیم همه توطئه‌ها را با همدلی و امید و مقاومت پشت سر بگذاریم، باز هم با استمرار این مسیر به قله های افتخار برسیم. به عنوان مثال در فتنه سال گذشته که دشمن همه ابزار آن را در کشور و خارج فراهم کرده بودند تا با تشتت و تفرق، امید ما را خدشه دار نماید و به پیروزی دست یابد اما هوشیاری رهبر معظم انقلاب و ملت انقلابی ایران همه نقشه های آنان را نقش بر آب کرد. 

چمران ادامه داد: متاسفانه در جمع برخی مسئولان و خودی ها، سخنان فراوانی در جهت ایجاد یاس و نا امیدی را در دل مردم ایران بیان می شود که می بایست با این خطر مقابله کنیم. بیاییم برخی مسائل کشور و برخی اشتباهات افراد و اشخاص را به همه تعمیم ندهیم. یک مساله را آنقدر بزرگ نکنیم که تبدیل به چالش شود. متاسفانه برخی از دوستان انقلابی که می خواهند از این گوی عقب نمانند همین راه را دنبال می کنند. نا امید کردن مردم خیانتی بزرگ است و باید همه ما از آن به دور باشیم. 

وی با بیان اینکه همه چیز را در کشور سیاه و منفی جلوه دادن کار درستی نیست، افزود:  باید با تحقیق و کار جهادی، کاستی ها را جبران کنیم و از بین ببریم و خطاکاران و مفسدان را به سزای اعمال خود برسانیم.  چرا که وقتی جوانان ما ناامید شوند، مشارکت شان در انتخابات کاهش می یابد به این مسائل باید با چشم باز نگاه بنمائیم. بیاییم عوامل اصلی را پیگیری کنیم به خاطر انقلاب و آیندگان، امید و ایمان را تقویت نماییم و به جلو برویم و فقط در چنین شرایطی است که می توانیم انتخاب مناسبی داشته باشیم. 

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان تهران تصریح کرد: اکنون زمان جهاد تبیین است و جهاد تبیین یعنی انجام کار جهادی در کنار تبیین و روشنگری دستاوردهای انقلاب‌. 

چمران با اشاره به وقایع اخیر فلسطین اظهار کرد: غزه و فلسطین، مظلومانه اما پر قدرت و با صلابت در مقابل دشمن ایستاده و مقاومت می کند و دشمن کوردل هر روز صدها نفر از آن ها را به شهادت می رساند. امروز نه تنها در ملت های مسلمان، حتی در کشورهایی چون انگلیس و آمریکا شاهد تظاهرات علیه اسرائیل هستیم و مردم این کشورها مرگ بر اسرائیل می گویند که این بزرگترین پیروزی برای فلسطین است که با تبعیت از مقاومت ایران اسلامی و حزب الله لبنان به آن دست یافتند. راه ما راه شهادت بود، امام ما از هیچ قدرتی نهراسید و مقابل همه دشمنان ایستاد و امروز خلف صالح او همین راه را دنبال می کند.

وی با بیان اینکه اسرائیل بزرگ ترین ضربه تاریخ را نوش جان کرد، گقت: حماس در یک فرصت کوتاه آن ها را از کار انداخت و این پیروزی بزرگ حماس که بنا به فرموده آقا دیگر قابل ترمیم نیست تا ابد در خاطر جهانیان خواهد ماند. اسرائیل نماینده تمدن آمریکا و غرب ست که با جنایات اسرائیل در گذشته و امروز، نقاب از چهره تمدن آن ها افتاد. آن ها که مدام دم از حقوق بشر می زنند ولی بیمارستان غزه را با خاک یکسان می کنند و کودکان و زنان را به شهادت می رسانند. 

عضو هیات رئیسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کشور بیان کرد: جمهوری اسلامی زلزله ای بزرگ نه در خاورمیانه بلکه در همه دنیا بود و امروز لبنان و حزب الله، مظهر این محور در خاورمیانه است. من از برخی کشورهای عربی تعجب می کنیم. تعصب عربی آن ها کجا رفته که در مقابل این همه ظلم سکوت و حتی پنهانی به دشمن کمک می کنند و سوخت و نفت و منابع اسرائیل را تامین می نمایند.

کد خبر 2082

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha