دیدار اعضای شورای ائتلاف لرستان با نماینده ولی فقیه در استان

اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلابی در لرستان با حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم‌آباد دیدار و گفت‌وگو کردند.

سرویس استان‌های شانا - اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان لرستان غروب دوشنبه با حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم‌آباد دیدار و گفت‌وگو کردند.

این دیدار با تلاوت آیاتی از قرآن مجید آغاز شد و در ادامه برخی اعضای شورا به بیان عملکرد شورا و دیدگاه‌های خود پرداختند.

فعالیت شورای ائتلاف در همه شهرستان‌ها 

نادر بازگیر دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان لرستان در خصوص عملکرد شورای ائتااف اظهار داشت: این شورا متشکل از ۲۵ کمیته از اقشار مختلف است و فعالیت آن صرفا در بحث انتخابات نیست و در ایام مختلف سال برنامه‌های متعددی برگزار می‌کند.

دیدار اعضای شورای ائتلاف لرستان با نماینده ولی فقیه در استان

وی افزود: یکی از موضوعاتی که در شورای ائتلاف مورد تاکید است توجه به جهاد تبیین و آشنایی با خدمات نظام در حوزه‌های مختلف و در عین حال مطالبه‌گری از مسوولان در راستای رفع دغدغه‌ها و مشکلات مردم است.

بازگیر خاطرنشان کرد: در همین راستا در ماه‌های و هفته‌های اخیر جلسات متعددی با حضور اعضای شورای ائتلاف به ویژه جوانان با مدیران برگزار شده که ماحصل آن آشنایی با خدمات نظام و دولت و همچنین مطالبه گری کارشناسی و مناسب بوده است.

وی یادآور شد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در همه شهرستان‌ها فعالیت داشته و ساختاری که در مرکز استان داریم در همه شهرستان‌ها نیز وجود دارد.

بدنبال اجرای فرامین رهبری هستیم 

در ادامه ابراهیم بارانی بیرانوند رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان به رویکرد این شورا در انتخابات پیش‌رو اشاره کرد و گفت:‌ فرامین اخیر مقام معظم رهبری در دیدار مردمی، حائز نکات بسیار مهمی در بحث انتخابات بود که ما خود را مخاطب این فرامین و نکات می‌دانیم و در این راستا برنامه‌ریزی و اقدام می‌کنیم.

دیدار اعضای شورای ائتلاف لرستان با نماینده ولی فقیه در استان

وی اجرای فرامین مقام معظم رهبری را محور فعالیت‌های شورای ائتلاف برشمرد و افزود: در شورای ائتلاف تصمیم گیری از پایین به بالا است؛ به این شکل که برای معرفی کاندیداهای مجلس شهرستان‌ها هستند که تصمیم گیری و نظر دهی می‌کنند و سپس نظر و پیشنهاد آنها در کمیته استانی بررسی شده و نهایتا لیست مورد نظر اعلام می‌شود.

بارانی خاطرنشان کرد: شورای ائتلاف در سطح کشور نیز یک کار خوب انجام داده به این صورت که برای هر کدام از نمایندگان کنونی و ادوار پرونده‌ای تشکیل شده و مواضع و عملکرد آنها بررسی و مستند سازی شده است که جهت تصمیم کیری برای انتخاب کاندیداها در اختیار شهرستان‌ها قرار می‌گیرد.

وی افزود: علاوه بر این شورای ائتلاف سامانه‌ای راه اندازی کرده که کاندیداها در آن ثبت نام می‌کنند و در ادامه با توجه به اطلاعاتی که در این سامانه ثبت می‌شود نسبت به بررسی شایستگی کاندیداها بررسی لازم صورت می‌گیرد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان در ادامه عنوان کرد: لیستی که این شورا برای انتخابات ارائه می‌دهد به این منظور است که افراد توانمند و شایسته معرفی شوند.

وی تاکید کرد: نامزدهای مومن،انقلابی، متخصص، شایسته و دست پاک مد نظر ما هستند و اگر کاندیداها شرایط مساوی از این نظر داشته باشند مبنای انتخاب ما برای معرفی کاندیدا اقبال مردمی و رجوع به نظرسنجی‌ها خواهد بود.

نگرانی از حامیان وضع موجود 

در ادامه حسین عالی‌نژاد دبیر جبهه ایستادگی در استان لرستان نیز اظهار داشت: نیروهایی انقلابی هر جا که لازم باشد در میدان حاضر هستند و همواره نشان داده‌اند در برهه‌های گوناگون پای نظام ایستاده و می‌ایستند.

دیدار اعضای شورای ائتلاف لرستان با نماینده ولی فقیه در استان

وی تاکید کرد: رویکرد جریانات سیاسی انقلابی اجرای معنویات مقام معظم رهبری است و در این راستا تمام تلاش خود را بکار می‌گیرند.

عالی‌نژاد در ادامه به ادامه حضور برخی مدیران ناتوان دولت قبل در سطوح مختلف اشاره کرد و گفت: امروز نگرانی ما فقط بانیان وضع موجود نیست، بلکه دغدغه و نگرانی ما حامیان وضع موجود هستند که انتظار داریم مسوولان ارشد به این موضوع توجه کنند.

توجه به ظرفیت بانوان در انتصابات و انتخابات 

کبری حافظی دیگر سخنران این برنامه بود که به نمایندگی از بانوان شورای ائتلاف دقایقی صحبت کرد و پیشنهاداتی نیز ارائه داد.

دیدار اعضای شورای ائتلاف لرستان با نماینده ولی فقیه در استان

وی خواستار توجه بیشتر به بانوان در انتخابات و همچنین انتصابات شد و گفت: ظرفیت بالایی در بین بانوان استان در بحث مدیریتی و اجرایی وجود دارد که انتظار می‌رود بیشتر به آنها توجه کرد.

حافظی به بحث انتخابات نیز اشاره کرد و بیان داشت: بانوان در مقوله مهم انتخابات نیز سهم بزرگی دارند و لذا می‌بایست در این حوزه نیز به آنها توجه شود.

دیدار اعضای شورای ائتلاف لرستان با نماینده ولی فقیه در استان

عبدوشاهی نماینده جوانان عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلابی نیز در ادامه نکاتی را مطرح کرد و گفت: رویکردی که شورای ائتلاف در بحث جهاد تبیین و دیدار با مدیران به منظور مطالبه گری از آنان و آشنایی با خدمات و اقدامات انجام شده در پیش گرفته بسیار مفید و اثرگذار است.

وی همچنین از آمادگی ایفای نقش جوانان عضو شورای ائتلاف برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در بحث انتخابات اشاره کرد.

در ادامه نماینده ولی فقیه در استان لرستان نکاتی را در خصوص اهمیت انتخابات مطرح کرد.

کد خبر 2160

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • علی اصغر عبدشاهی US ۰۳:۰۸ - ۱۴۰۲/۱۰/۱۴
    0 0
    با سلام‌این پیام جهت انتشار ارسال نشده در بخش انتهایی خبر،عبدوشاهی اشتباه است و عبدشاهی درست است لطفا ادیت کنید با تشکر