به‌زودی بساط رژیم صهیونیستی محو خواهد شد

رژیم کودک‌کش حتی از زائران سردار آسمانی هم هراس دارد وبرای پنهان کردن شکست مفتضحانه خود به‌دست مجاهدان عرصه مقاومت،دست به این جنایت خونین زد تا دگربار خوی سبعانه خویش را پررنگ‌تر از گذشته نمایان سازد.

سرویس استان‌های شانا - بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان کهگیلویه و بویراحمد پیرامون اقدام تروریستی در مزار شهید قاسم سلیمانی به شرح زیر است:

بِسْمِ اللهِ القاسِمِ الجَبّارین
خط سرخ شهادت خط آل محمد و علی است. امام خمینی(ره)


بار دیگر دست پلید دشمن جنایت‌کار از آستین عمال خودفروخته خود بیرون آمد و جمعی از دل‌دادگان مکتب رهایی‌بخش خمینی کبیر را پرپر نمود. این‌بار؛ در چهارمین سالگشت عروج آسمانی اسطوره حماسه و ایثار، سردار دل‌ها؛ شهید حاج قاسم سلیمانی دگربار دشمن ذلیل صهیونیستی به سرکردگی آمریکای جنایت‌پیشه مذبوحانه دست به جنایت جدیدی زد و با اقدام سازمان یافته تروریستی در گلزار شهدای کرمان به خیال واهی خود بر این بود تا پیوند بین فرزندان تربیت یافته در مکتب شهید سلیمانی را نسبت به این آرمان بزرگ کم‌رنگ نماید ولی زهی خیال باطل.

و برای آزادی‌خواهان عالم مشخص شد که رژیم کودک‌کش حتی از زائران آن سردار آسمانی هم هراس دارد و برای پنهان کردن شکست مفتضحانه خود به‌دست مجاهدان عرصه مقاومت، دست به این جنایت خونین زد تا دگربار خوی سبعانه خویش را پررنگ‌تر از گذشته نمایان سازد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلابی استان کهگیلویه و بویراحمد با تسلیت به محضر حضرت ولی‌عصر (عج) و نائب برحقش حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) و خانواده‌های داغ‌دیده و معزز شهدای عزیز، این اقدام تروریستی را محکوم می‌نماید. مطمئناً این حماقت رذیلانه و ذلیلانه رژیم صهیونیستی و حامیانش اراده پولادین ملت مجاهد، ولایت‌مدار و انقلابی و شهید پرور ایران را در حمایت از ملت مظلوم فلسطین راسخ‌تر و عزم و انسجام امت اسلام را در پایداری و مبارزه با نظام سلطه بیش از هر زمان دیگری استوارتر می‌کند.

مجدداً با تجلیل از نام و یاد شهیدان این حادثه خون‌بار، شفای عاجل مجروحان را از حی سبحان طلب می‌نماییم مطمئناً دشمنان زبون و ذلیل ملت ایران بدانند که نصرت و پیروزی جبهه حق نزدیک و پیروزی حتمی از آن ملت مقاوم و صبور فلسطین است و به‌زودی بساط رژیم صهیونیستی محو خواهد شد.

کد خبر 2209

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha