بیانیه شورای ائتلاف گیلان در پی حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان

اقدام تروریستی دشمنان امنیت و استقلال و مردم ایران در پیشگاه هر انسان آزاده‌ای در جهان محکوم است و نشانه عجز و ناتوانی عاملان آن در برابر اراده ملت ایران است.

سرویس استان‌های شانا - شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان با انتشار بیانیه‌ای، حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان را به خانواده‌های داغدار و ملت شهیدپرور ایران تسلیت گفت.

متن بیانیه شورای ائتلاف استان گیلان به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان در گلزار شهدای کرمان، اندوهی بزرگ در دل ملت آزاده ایران بر جای گذاشت. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان این حادثه تروریستی را به خانواده‌های داغدار و ملت شهیدپرور ایران تسلیت می‌گوید و برای سایر آسیب‌دیدگان و مصدومان، طلب عافیت و سلامتی دارد.

اقدام تروریستی دشمنان امنیت و استقلال و مردم ایران در پیشگاه هر انسان آزاده‌ای در جهان محکوم است و نشانه عجز و ناتوانی عاملان آن در برابر اراده ملت ایران است. این اقدام در چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی که در راه امنیت و مقابله با تروریسم به درجه رفیع شهادت نائل آمد، بار دیگر نشان داد که راه و منش او در مبارزه با تروریسم برای تمام آزادی‌خواهان مانا و همیشگی است.

تعرض به امنیت مردم ایران، هدفی جز بر هم‌زدن اتحاد ملت ایران ندارد؛ ملتی که همواره، حفظ انسجام ملی و وحدت کلمه را بر هر سیاست تفرقه‌افکنانه و ضد امنیت ملی ترجیح داده و این بار نیز با صبر جمیل بر این حادثه تلخ و همت عالی در انتقام خون شهیدان از مسببان این حمله تروریستی، همبستگی و اقتدار خود را بیش از پیش اثبات خواهد کرد.

کد خبر 2222

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha