روح‌الامینی: شفافیت در تصمیم‌گیری‌ها اولویت  شورای ائتلاف است

معاون هماهنگی امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در مجمع عمومی شورای ائتلاف کهگیلویه و بویراحمد گفت: شفافیت در تصمیم گیری‌ها اولویت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب است.

سرویس اخبار شانا -  دکتر روح‌الامینی ‌در مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: شفافیت در تصمیم‌گیری‌ها اولویت  شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری است.

وی با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران متعلق به همه سلیقه‌ها و افکار سیاسی بوده و نباید به گروه خاصی محدود شود، عنوان کرد: حفظ احترام بین داوطلبان و همدلی برای مشارکت بالا خواسته همه نیروهای وفادار به نظام جمهوری اسلامی ایران است. معاون هماهنگی امور استان‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب ابراز کرد: مشارکت مردم مهم‌ترین سرمایه نظام جمهوری اسلامی ایران بوده که در سایه حضور فعالان سیاسی همه سلیقه‌ها در انتخابات امکانپذیر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه صندوق‌های رای تکلیف نمایندگان خانه ملت در انتخابات پیش رو را مشخص می‌کند، افزود: ضروری است افرادی که دل در توسعه ایران اسلامی دارند برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات اسفند ماه امسال تلاش کنند.

روح الامینی بیان کرد: سابقه انتخابات‌های گذشته نشان می‌دهد که مشارکت شهروندان ساکن استان‌های زاگرس نشین به ویژه کهگیلویه و بویراحمد مطلوب و شور و شوق مردم نشان می‌دهد امسال همچون دوره‌های گذشته مردم حضور فعالی برای تعیین سرنوشت سیاسی خود خواهند داشت. وی خاطرنشان کرد: شفافیت در تصمیم‌گیری‌ها اولویت شورای ائتلاف نیروهای انقلابی است و بروزرسانی روزانه چندین مرتبه سایت این جبهه گواهی بر این ادعا در میدان عمل است.

روح الامینی با اشاره به اینکه پاییز سال گذشته همه مخالفان نظام جمهوری اسلامی برای براندازی نظام مردم سالاری دینی همدل شدند اما به یاری خداوند و همت مردم ناکام شدند، ادامه داد: البته در این تلاش‌ها آسیب‌هایی متوجه کشور شد اما دشمن به هدف خود نرسید.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی این را هم گفت که به همت نیروهای امنیتی، نخبگان، دانش بنیان‌ها و مردم ایران قدرت بازدارنده خوبی در منطقه دارد.

کد خبر 2338

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha