توصیه نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به اعضای شورای ائتلاف

امام جمعه یاسوج گفت:ظرفیت‌های زیادی در کشور و در استان‌های مختلف داریم و همین ظرفیت‌ها باعث شده تا دشمنان نتوانند با توطئه‌های خودشان به این نظام ضربه بزنند که باید از این نعمت‌های بزرگ استفاده کرد.

سرویس استان‌های شانا - آیت‌الله سید نصیر حسینی در نشست با اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شورای ائتلاف ظرفیت مبارک و موثری است که باید از آن در حوزه‌های مختلف استفاده کرد.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ظرفیت‌های بسیار زیادی در کشور و در استان‌های مختلف داریم و همین ظرفیت‌ها باعث شده تا دشمنان نتوانند با توطئه‌های خودشان به این نظام ضربه‌ای بزنند که باید از این نعمت‌های بزرگ به درستی استفاده کنیم.

امام جمعه شهر یاسوج در بخش دیگری از اظهارات خود با بیان اینکه شورای ائتلاف ظرفیت بسیار خوبی است که می‌تواند در همه بخش‌ها کارساز باشد گفت فقط به انتخابات بسنده نکنید نیروهای انقلابی باید به غیر از انتخابات در مسائلی مانند آسیب‌های اجتماعی و مسائل اقتصادی ورود پیدا کنند.

حسینی با انتقاد از اینکه چرا احزاب و جریان‌ها تنها کار خود را در شب انتخابات می‌بینند یادآور شد به مسائل مختلف کشور ورود پیدا کنید مشکلات را دریابید مطالبه‌گری داشته باشید.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نباید در گروه‌ها و جریان‌های سیاسی اختلاف سلیقه‌ها منجر به تقابل شود گفت: جیهه‌گیری در مقابل یکدیگر کار درستی نیست هرچند اختلاف سلیقه همیشه وجود دارد اما نباید منجر به تقابل شود

امام جمعه یاسوج به آسیب‌هایی مانند طلاق بیکاری خودکشی تبعیض و بی‌عدالتی قبیله گرایی و اسراف اشاره کرد و گفت: شورای ائتلاف از ظرفیت خوب خودش برای ورود به این مباحث استفاده کند.

وی یکی از مشکلات بزرگ جریان‌های سیاسی و احزاب را عدم کادرسازی دانست و گفت: دولت‌ها نمی‌دانند از چه کسانی استفاده کنند چون آن گونه که باید کسی را پرورش نداده‌ایم تا بتواند امور را در دست بگیرند.

حسینی در بخش دیگری از اظهارات خود گفت: جای تاسف است که دولت‌ها بگویند نیرو نداریم.

وی مشکلات کشور را مربوط به سهل‌انگاری‌ها و سوء مدیریت‌ها و سوء تدبیرها دانست و گفت: متاسفانه در همه دولت‌ها برای فرهنگ کار آنچنانی نکرده‌اند فقط ته دیگ اعتبارات به فرهنگ می‌رسد که آن هم ته دیگ نامطبوع و سوخته‌ای است و به درد خودشان می‌خورد.

حسینی برای مثال به کم کاری‌ها در حوزه فرهنگی اشاره کرد و گفت: یک مبلغ دینی در روستا چگونه می‌تواند با ۴ تا ۵ میلیون تومان کاری انجام دهد چرا به مساجد و حسینیه‌ها ریالی کمک نمی‌شود چرا برای جاده‌ها پول خرج می‌کنند اما برای فرهنگ هیچ هزینه‌ای نمی‌شود.

وی یکی از مشکلات دیگر کشور را مربوط به تعطیلی گزینش در ادارات دانست و گفت: اگر گزینش‌ها سر جای خودشان باقی می‌ماند چنین مشکلاتی را نداشتیم.

حسینی در پایان دوباره به شورای ائتلاف استان تاکید کرد ظرفیت خوبی دارید شبکه سازی خوبی هم داشته‌اید جریان کشوری هستید، پای کار بیایید تا مشکلات برطرف شود.

کد خبر 2362

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha