به زودی گزینه‌های شورای ائتلاف استان بوشهر معرفی می شوند

شفیعی دبیر شورای ائتلاف استان بوشهر: بر اساس فرایند معرفی کاندیداها به زودی شورای ائتلاف گزینه های خود را در چهار حوزه ی انتخابیه استان معرفی خواهد کرد.

سرویس استان‌های شانا - نصرالله شفیعی دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گفت: بر مبنای فرایند انتخاب داوطلبان نمایندگی در حوزه های انتخابیه استان بوشهر، این شورا به زودی گزینه های خود را در هر چهار حوزه ی انتخابیه معرفی خواهد کرد.

شفیعی افزود: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی به منظور طراحی و ساماندهی امور مربوط به دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی، اقدام به تشکیل کارگروه انتخابات و ترسیم فرایند رسیدن به نامزد نهایی مورد حمایت در سه سطح شهرستان، استان و مرکز نموده است. شفیعی یادآور شد مبنای معرفی کاندیداها، ثبت نام داوطلبان در سامانه ی شورای ائتلاف و یا مراجعه حضوری داوطلبان برای قرار گرفتن در لیست شورای ائتلاف است. وی ادامه داد: عده ای در سامانه ثبت نام کرده اند و عده ای نیز حضوری اعلام آمادگی کرده اند.

شفیعی با تأکید بر این مسئله که شورای ائتلاف تا قبل از معرفی گزینه های خود از هیچ داوطلبی طرفداری نخواهد کرد اظهار داشت: شورای ائتلاف اعتقاد دارد این فرایند باید در یک مسیر عادلانه و بی طرفانه طی شود تا آن کس که شایستگی بیشتر و محبوبیت افزون تر دارد معرفی و مورد اقبال نهایی مردم قرار گیرد.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد فرایند معرفی گزینه ها از شهرستان‌ ها آغاز می شود و در استان نیز طبق دستورالعمل فرایند رسیدن به نامزدهای نهایی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در انتخابات مجلس دوازدهم به معرفی گزینه های نهایی حوزه های انتخابیه استان به تهران اقدام خواهد کرد و در نهایت شورای ائتلاف کشور نیز با مشورت و همفکری استان ها گزینه های خود را در سراسر کشور اعلام خواهد کرد.

شفیعی افزود تمام‌تلاش این شورا این است که بر اساس ظرفیت های موجود در حوزه های انتخابیه، بهترین ها را برای انتخابات دوازدهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی معرفی کند.

کد خبر 2368

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha