۵۰ کاندیدا به مرحله دوم رقابت در لیست ائتلاف خراسان رضوی راه یافتند

دبیر شورای ائتلاف خراسان رضوی گفت: پس از بررسی رزومه و سوابق اجرایی، فعالیت های علمی، آموزشی و نیز مقبولیت اجتماعی ۵۰ کاندیدا حائز بالاترین امتیاز در کمیته انتخابات شده اند.

سرویس استان‌های شانا - دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان رضوی گفت: از میان کاندیداهای ثبت نام شده در شورای ائتلاف حوزه انتخابیه مشهد و کلات، پس از بررسی اولیه ۵۰ نفر انتخاب و به مرحله دوم راه یافتند.

عباس پارسایی امروز اظهارداشت: در مجموع ۲۴۰ نفر در سایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان ثبت‌نام کرده‌ بودند و یا از طرق مختلف رزومه خود را به اطلاع دبیرخانه شورای ائتلاف رسانده‌ بودند که پس از بررسی رزومه آنان با توجه به سوابق و تخصصی که دارند ۵۰ نفر انتخاب شدند و برای جلسه حضوری دعوت خواهند شد تا توانایی، تخصص و کارآمدی آنان توسط کمیسیون‌های تخصصی بررسی شود.

وی با بیان اینکه پس از بررسی رزومه و سوابق اجرایی، فعالیت های علمی، آموزشی و نیز مقبولیت اجتماعی ۵۰ نفر حائز بالاترین امتیاز در کمیته انتخابات شده اند، افزود: براساس آیین نامه انتخاباتی شانا این افراد از امروز دوشنبه ۱۶ بهمن به جلسه حضوری دعوت می‌شوند و نسبت به دیدگاه‌ها، اهداف و برنامه های خود دفاع و پس از ارزیابی توسط کارگروه انتخابات ۱۵ نفر از آنان به مرحله نهایی راه می‌یابند.

پارسایی ادامه داد: در مرحله سوم این ۱۵ نفر به همراه نمایندگان فعلی مشهد در مجمع عمومی با طرح دیدگاهها و برنامه‌های خود به رقابت خواهند پرداخت و در نهایت با رای مجمع عمومی ۵نفر نهایی مشخص می‌شوند و لیست برای معرفی به وزارت کشور توسط رئیس شانا دکتر حداد عادل ارائه خواهد شد.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان رضوی در خصوص مرحله اول انتخاب کاندیداها بیان کرد:در لیست ۵۰ نفر ارائه شده شاید افرادی باشند که تایید صلاحیت شان نهایی نشده باشد اما بخاطر اینکه حقوق‌ این افراد تضییع نشود در فرآیند بررسی تا پایان اعلام اسامی نهایی از سوی مراجع ذیصلاح خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: از همه کاندیداهایی که در فرایند ائتلاف شرکت کرده و حائز امتیاز لازم نشدند عذرخواهی می‌کنیم و از تمامی آنها متواضعانه خواهش می‌کنیم همچنان تا پایان انتخابات با انگیزه در عرصه رقابت بمانند و بستر مشارکت باشکوه را فراهم آورند.

کد خبر 2658

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha