کد خبر 2703
۱۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۴
حمایت جمعیت اعتلا از لیست شورای ائتلاف

اعضای شورای مرکزی جمعیت اعتلای نهادهای مردمی انقلاب اسلامی مصوب کردند که در انتخابات پیش رو، لیستی جداگانه ارائه نخواهند داد و از لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی حمایت خواهند کرد.

سرویس اخبار شانا - جلسه شورای مرکزی جمعیت اعتلای نهادهای مردمی انقلاب اسلامی با حضور زهره الهیان دبیرکل جمعیت برگزار شد.

در این نشست پس از استماع اخبار، استراتژی جمعیت اعتلای نهادهای مردمی انقلاب اسلامی برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تشریح و تأکید شد که هماهنگ و همگام با شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی فعالیت انتخاباتی را دنبال خواهیم کرد.

اعضای شورای مرکزی جمعیت اعتلای نهادهای مردمی انقلاب اسلامی مصوب کردند که در انتخابات پیش رو لیستی جداگانه ارائه نخواهند داد و  از لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب حمایت خواهند کرد و البته معتقدیم در انتخاب لیست باید خطوط قرمز رعایت شود و ملاک برای انتخاب افراد، شاخص‌ها باشد، نه روابط و گرایش‌ها.

۱۰۷ شاخص از سوی مقام معظم رهبری برای نماینده تراز انقلاب اسلامی بیان شده که باید معیار و ملاک، وزن‌دهی به افراد باشد.

زهره الهیان دبیرکل جمعیت نیز در این نشست خطاب به اعضای جمعیت، گفت: در همایش اخیر خود نیز شعار وحدت و اعتلا را انتخاب کردیم.

نماینده مردم تهران در مجلس، ادامه داد: مردم انقلابی و حزب‌الله اگر تشتط در بین جریان انقلابی مشاهده کنند، بی‌انگیزه و دلسرد خواهند شد و پای کار نخواهند آمد. امیدواریم انتخاباتی پرشور و با نشاط با حضور چشمگیر مردم با سلایق و علایق مختلف برگزار شود.

کد خبر 2703

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha