بیانیه جبهه شورای ائتلاف مازندران به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن؛ سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیانیه‌ای منتشر کرد.

سرویس استان‌های شانا - روابط عمومی جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی بمناسبت روز 22بهمن ماه بیانیه ای را منتشر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَنُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ»

در چهل و پنجمین سالروز پیروزی بزرگ‌ترین و ماندگارترین انقلاب عقیدتی و اسلامی به رهبری مرجعیت علمی و دینی و مجاهدت مردم متحد و پایدار قرار داریم.

انقلابی که مرزهای فکری و عملی را بازشناسی و بازسازی و آنها را بر اساس آموزه‌های قرآنی و سنت نبوی و مکتب اهل البیت علیم السلام معرفی کرد.

انقلاب اسلامی ایران، نه یک تحول مرسوم در بین انقلاب‌های جهان از گذشته تا حال، که استمرار انقلاب بزرگ رسول اعظم اسلام حضرت محمد بن عبدالله صلی الله علیه و آله و سلم با پشتوانه مستحکم و با قوام مکتبی عقلگرا و حمایت بی دریغ مسلمین در اقصی نقاط عالم است.

این انقلاب ثمره باورهای عمیق مردم به نجات بخشی فرامین برگرفته از دین خدا و همچنین اعتقاد آنان به اعتصام به حبل الله جهت تحقق وعده الهی بود.

دهه مبارکه فجر یادآور دلاوری‌های زنان و مردانی است که ندای حق‌طلبی و عدالت‌جویی سردادند و با فداکاری و از خودگذشتگی  بساط حکومت طاغوتی و منحوس شاهنشاهی را برچیدند. پیروزی انقلاب در روز  22 بهمن 57 خون بهای جان‌ عزیزانی بود که طومار استبداد و استکبار را درهم پیچیدند و روح امید، احساس غرور و خودباوری را در کشور زنده کردند.
مرزهای این انقلاب همانا محیطی به بزرگی جهان اسلام و قلوب در هم تنیده مسلمانان را در کشورهای گوناگون در بر می‌گیرد.

شکوه و بزرگی این انقلاب برای دشمنان یأس و ناامیدی و برای اهل ایمان، امید به آینده‌ای روشن و موفق، در سایه وحدت روزافزون امت اسلامی را نوید می‌دهد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران ضمن تبریک مبعث پیامبر عظیم الشأن اسلام و گرامی‌داشت چهل و پنجمین بهار نمو این شجره مبارک، به پاس نعمت بزرگ اسلام و انقلاب اسلامی، سجده شکر به درگاه رب جلیل بجا می‌آوریم و از مردم شریف مازندران دعوت میکند با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن با آرمان‌های بنیانگذار معمار کبیر انقلاب و نایب بر حق ایشان، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) و شهدای انقلاب اسلامی میثاقی دوباره ببندند تا همچون سال‌های گذشته، عظمت و شکوه اتحاد و همبستگی خود را به نمایش بگذارند و بار دیگر چشمان طمع دشمنان طمع کار که جنایتکاران و جهانخواران آشکار جهان امروز هستند را کور کرده و چنگال های درندگان مستکبر جامعه جهانی را که به دنبال سلطه جویی خود هستند، قطع نموده و موجب تعالی حاکمیت اسلام با حفظ جمهوریت نظام و ارتقای امنیت، آرامش و استقلال و آزادی خواهی ایران اسلامی گردند.»

کد خبر 2735

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha