اسامی نامزدهای برتر مرحله دوم فرآیند شورای ائتلاف خراسان رضوی

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان رضوی بیانیه انتخاباتی ۲ خود را پس از بررسی ۵۰ کاندیدای شورای ائتلاف منتشر کرد.

سرویس استان‌های شانا - با گرامی‌داشت یاد و خاطره فجرآفرینان بهمن ۱۳۵۷، خصوصا شهدای انقلاب اسلامی و امام شهیدان و عرض تبریک چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به محضر مقام معظم رهبری و ملت شریف و عزیز ایران اسلامی، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی خراسان رضوی اعلام می‌دارد در راستای اجرای فرآیند انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، به فضل الهی دومین گام از مراحل چهارگانه ابلاغی این فرآیند به اتمام رسید.

   در این مرحله با انجام مصاحبه با ۵۰ نفر از داوطلبان در کارگروه انتخابات، فرصت کافی برای ارائه نظرات، برنامه‌ها و سوابق کاری داوطلبان حاضر در فرآیند شورای ائتلاف فراهم گردید و در نهایت با اعلام نظر اعضای کارگروه، لیست نهایی سه برابر ظرفیت نمایندگی برای مشهد و کلات مشخص گردید که به پیوست اعلام می‌گردد.

   لازم به ذکر است مطابق شیوه نامه انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، مجمع عمومی مرجع نهایی برای تعیین نامزدهای این ائتلاف خواهد بود که با حضور و ارائه منتخبان مرحله دوم به علاوه نمایندگان فعلی که آمادگی خود را برای شرکت در فرآیند شورای ائتلاف اعلام نمایند، تشکیل می‌گردد.

   اسامی پانزده نفر راه یافته به مرحله سوم از فرآیند شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به ترتیب حروف الفبا عبارتند از:

 1. آصفی یزدی محمد
 2. ابراهیمی سمیه سادات
 3. اخلاقی امیری حسنعلی
 4. اسماعیل نیا محمد
 5. بذرافشان مقدم مجتبی
 6. رشید قهرمان
 7. زاهدیان مجتبی
 8. سعیدی رضوانی محمود
 9. ظفری شادینه عباس
 10. عرفان هادی
 11. عظیمی راد احسان
 12. قائمی بافقی عباس
 13. معتمدی فر کاظم
 14. نجفی فرزانه
 15. نخعی راد علی اصغر
کد خبر 2749

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha