بوربور: مردم بالاترین رأی را به لیست شورای ائتلاف می‌دهند

عضو شورای ائتلاف: با توجه به دوره قبلی که ۳۰ نامزد شورای ائتلاف در تهران رأی آوردند. این دوره نیز به نظر می رسد مردم آرم، اسم و عقبه شورای ائتلاف را می شناسند و بالاترین رأی را به لیست می دهند.

سرویس اخبار شانا - به گزارش سایت فردا، انتخابات مجلس شورای اسلامی معادلات خاص خودش را دارد؛ هر دوره لیست های متعددی خود را عرضه می کنند اما به جز فهرست های اصلی دو جریان سیاسی، بقیه فهرست ها فصلی و به تعبیری شب انتخاباتی هستند.

حبیب الله بور بور در گفتگو با خبرنگار فردا درباره اهمیت مشارکت مردم در انتخابات گفت: مجموعه های اصولگرا بر پرشور شدن انتخابات نظر دارند و برای تحقق این هدف ۱۵۰ نامزد اصولگرا را تأیید کردند. هر کدام این نامزدها طرفداران و عقبه اجتماعی خاص خود را دارند که می توانند به صحنه بیایند و مشارکت در انتخابات را پرشور کنند.

وی با بیان اینکه همه نامزدهای حاضر در صحنه مورد تأیید شورای نگهبان هستند، افزود: در انتخابات ۱۱ اسفند ماه نامزدهای هر جریان سیاسی رأی بیاورد، مهم نیست؛ مهم آن است که سطح مشارکت در انتخابات بالا باشد چون حضور پررنگ و با نشاط مردم پای صندوق های رأی مهمتر از آن است که چه کسانی در نهایت می توانند حائز اکثریت رأی دهندگان شوند.

این فعال سیاسی اصولگرا اولویت اصلی اصولگرایان را فراهم آوری زمینه های شکل گیری مشارکت بالای مردم در انتخابات خواند و درباره فهرست اصلی جریان اصولگرایی یادآور شد: با توجه به دوره قبلی انتخابات که ۳۰ نامزد لیست شورای ائتلاف در تهران رأی آوردند. این دوره نیز به نظر می رسد مردم آرم، اسم و عقبه شورای ائتلاف را می شناسند و بالاترین رأی را به لیست شورای ائتلاف خواهند داد.

کد خبر 3015

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha