حدادعادل: فهرست‌های خلق‌الساعه و بدون مجوز را به رسمیت نمی‌شناسیم

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه خط قرمز ما ادب و شخصیت اسلامی است، گفت: فهرست‌های خلق الساعه و بدون مجوز وزارت کشور را به رسمیت نمی‌شناسیم.

به گزارش شانا به نقل از ایرنا - غلامعلی حدادعادل عصر امروز- چهارشنبه نهم اسفند- در همایش بزرگ جبهه نیروهای انقلاب در سالن حجاب تهران، با بیان اینکه خط قرمز ما ادب و شخصیت اسلامی است، اظهار کرد: جمهوری اسلامی از روز اول با مردم به وجود آمد و حفظ شده است. از دوازدهم فروردین ۱۳۵۸ تاکنون این مردم بودند که با رای خودشان این انقلاب را حفظ کردند و افتخار جمهوری اسلامی این است که در ۴۵ سال گذشته ۳۸ انتخابات برگزار کرده است.

آزادی انتخابات دستاورد بزرگ جمهوری اسلامی است

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، آزادی انتخابات را دستاورد بزرگ جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: پیش از انقلاب مجلس آزاد نداشتیم و انتخابات معنا نداشت.

حدادعادل با اشاره به راهبرد شورای ائتلاف در انتخابات گفت: ما در شورای ائتلاف سیاست ورزی را بر سه اصل عقلانیت، معنویت و عدالت استوار کردیم و راه ما هم راه امام راحل، مقام معظم رهبری، شهید بهشتی و مطهری است و وفادار به آرمان های شهدای همچون سردار سلیمانی هستیم.

رئیس شورای ائتلاف در مورد لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: در این لیست ۶ نفر از زنان حضور دارند که همگی دکتری تخصصی دارند و ۴ روحانی هم علاوه بر تحصیلات حوزوی، دکتری دارند و در مجموع ۲۴ نفر از لیست ۳۰ نفره شانا دارای دکتری و عضو هیات علمی دانشگاهها هستند. همچنین با وجود ۱۰ جوان، میانگین سنی شورای ائتلاف ۴۲ سال شد که از لیست قبلی شورای ائتلاف ۸ سال جوانتر است.

وی با بیان اینکه پیشران ما دو کلید واژه ایمان و امید است، تصریح کرد: افتخار می‌کنیم که مجلس یازدهم با ائتلاف شورای انقلاب تشکیل شد و از رهبری انقلاب عنوان مجلس انقلابی را دریافت کرد.

همکاری با دولت، شرط نمایندگی ما است

حدادعادل ابراز امیدواری کرد که مجلس دوازدهم ادامه دهنده راه مجلس یازدهم باشد و گفت: همکاری با دولت مردمی آیت الله رییسی برای ما شرط نمایندگی است. ما مجلسی می‌خواهیم که با حفظ وظیفه نظارتی خود با دولت مردمی برای پیشرفت کشور همکاری کند.

وی افزود: با کسانی که با بددهنی، تهمت و توهین می‌خواهند جلب توجه کنند، میانه‌ای نداریم.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تاکید کرد: فهرست‌های خلق الساعه و بدون مجوز وزارت کشور را به رسمیت نمی‌شناسیم.

کد خبر 3037

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha