پیام تبریک شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به مردم و منتخبان انتخابات ۱۱ اسفند

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی موفقیت در احراز مسئولیت نمایندگی را به همه منتخبان ملت و به ویژه به کسانی که با معرفی این شورا به مجلس راه یافته‌اند تبریک می‌گوید.

سرویس اخبار شانا - شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور پیامی، ضمن تقدیر از حضور مردم در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، به منتخبان تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

ملت شریف ایران

اکنون که مراحل رأی‌گیری و شمارش آرا و اعلام نتایج انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری کمابیش به پایان رسیده است جا دارد از همه کسانی که با حضور خود در پای صندوق‌های رأی موجب اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران شدند سپاسگزاری شود.

 رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین روزهای سال ۱۴۰۲ چهار شرط «سلامت»، «امنیت»، «مشارکت» و «رقابت» را در انتخابات امسال مهم دانستند و اکنون می‌توان گفت که به فضل الهی و با همت مسئولان محترم و حضور مسئولانه مردم در رأی‌گیری و رقابت احزاب و افراد، می‌توان به تشکیل مجلسی انقلابی و کارآمد که خدمات مجلس یازدهم را ادامه دهد امیدوار بود.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی موفقیت در احراز مسئولیت نمایندگی را به همه منتخبان ملت و به ویژه به کسانی که با معرفی این شورا به مجلس راه یافته‌اند تبریک می‌گوید و از خداوند متعال برای ملت ایران در پرتو رهبری‌های مقام معظم رهبری و تلاش‌های قوای سه‌گانه، سعادت و بهروزی مسئلت می‌کند.

کد خبر 3057

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha