مجلس دوازدهم در کلیت خود، مجلسی انقلابی و کارآمد و در خط اسلام و خدمت به مردم است/ با وحدت و همدلی به مقابله با توطئه‌های دشمنان انقلاب اقدام کنیم

در این پیام آمده است: امید است رهنمودهای رهبر معظم انقلاب که برخاسته از معنویت اسلامی و به مصلحت کشور است مورد توجه اعضای شوراهای ائتلاف و هم به صورت خاص مورد عنایت نمایندگان مجلس دوازدهم قرار بگیرد.

سرویس اخبار شانا - دکتر حدادعادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور پیامی ضمن تبریک سال نو، از اقدامات موثر اعضای شوراهای ائتلاف سراسر کشور در سال گذشته تقدیر و بر لزوم توجه مضاعف به بیانات رهبر معظم انقلاب توسط نیروهای انقلابی و نمایندگان مجلس دوازدهم تاکید کرد.

متن پیام رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به شرح زیر است:

برادران گرامی ، خواهران ارجمند

اعضای محترم شوراهای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در سراسر کشور

فرارسیدن نوروز و حلول سال نو را که با ماه مبارک رمضان و بهارطبیعت مقارن شده است به حضور یکایک شما تبریک می گوید و برای ملت ایران در سال جدید از درگاه خداوند کریم سعادتمندی و بهروزی مسئلت می کند.

از جمله وظایفی که نیروهای ائتلاف در سال ۱۴۰۲ برعهده داشتند، معرفی نامزدهای شایسته نمایندگی مجلس شورای اسلامی به مردم بود که جا دارد از تلاش همگان در ایفای این وظیفه خطیر سپاسگزاری شود.

می توان گفت مجلس دوازدهم با همه فراز و فرودی که در جریان انتخابات شاهد آن بودیم ، در کلیت خود، مجلسی انقلابی و کارآمد و در خط اسلام و خدمت به مردم است و مجلسی خواهد بود که از ارزش های دایمی انقلاب اسلامی از قبیل " استقلال و آزادی و جمهوریت و اسلام" پاسداری خواهد کرد و می توان امیدوار بود که این مجلس با حرکت در مسیری که رهبری معظم انقلاب اسلامی ترسیم فرموده اند در رفع مشکلات مردم گام های موثری بردارد و به پیش برود.

مقام معظم رهبری در دیدار نوروزی خود در نخستین روز سال نو ، با انتخاب شعار "جهش تولید با مشارکت مردم" برای چندمین بار بر حل مشکلات اقتصادی به ویژه با مشارکت مردم تاکید کردند و با یادآوری دو کلید واژه "ایمان" و "امید" همگان را به پرهیز از اختلاف و نفرت افکنی فراخواندند همان طور که چند روز قبل از آن نیز در دیدار نمایندگان مجلس خبرگان، به صورت خاص نمایندگان مجلس دوازدهم را به دوری از ستیزه گری های دشمنانه دعوت کرده بودند.

امید است این رهنمودها که برخاسته از معنویت اسلامی و به مصلحت کشور است هم مورد توجه اعضای شورای ائتلاف و هم به صورت خاص مورد عنایت نمایندگان مجلس دوازدهم قرار بگیرد و همگان با وحدت و همدلی و با عزمی راسخ و بصیرتی نافذ به مقابله با توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی اقدام داشته باشیم و دو مفهوم ارزشمند ایمان و امید را نصب العین خود سازیم و راه را برای رسیدن به قله‌های پیشرفت کوتاهتر و هموارتر سازیم.

غلامعلی حدادعادل

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی

دوم فروردین یکهزارو چهارصد وسه

کد خبر 3085

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha