در جلسه منتخبان مجلس دوازدهم با شورای ائتلاف کرمان چه گذشت؟

شست شورای ائتلاف و شورای اصولگرایان کرمان با جمعی از منتخبان مجلس دوازدهم برگزار شد.

سرویس استان های شانا - جمعی از منتخبان مجلس دوازدهم حوزه های انتخابیه استان کرمان مهمان شورای ائتلاف و شورای اصولگرایان استان شدند.

در ابتدای این نشست حجت الاسلام والمسلمین مهدی عرب‌پور رئیس شورای ائتلاف و شورای اصولگرایان استان کرمان با تبریک سال نو و ماه ضیافت الهی اظهار داشت: دوستان شورای ائتلاف در شهرستان ها و مرکز استان تلاش وافری در انتخابات داشتند و منتخبان مجلس همه از نیروهای انقلابی و ولایی هستند.

وی بابیان اینکه اکثر منتخبان مجلس دوازدهم در چرخه انتخاب شورای ائتلاف قرار داشتند، بیان داشت: تصمیم بر این شد پس از تایید انتخابات حوزه ها توسط شورای نگهبان در خدمت منتخبان مجلس دوازدهم باشیم که امروز محقق شد.

عرب پور با بیان اینکه مصمم هستیم به طور منظم در خدمت دوستان نماینده باشیم، گفت: اعضای شورای ائتلاف و شورای اصولگرایان از مدیران با تجربه و جوانان نخبه هستند و مشاوران خوبی برای نمایندگان محسوب می شوند.

رئیس شورای ائتلاف استان کرمان خاطرنشان کرد: بنای نمایندگان در حوزه های انتخابیه با سرلوحه قرار دادن وحدت، باید خدمت به مردم باشد.

وی تصریح کرد: نمایندگان مجلس باید در سطح استان وحدت داشته باشند و با تعامل در مجمع نمایندگان استان از عملکرد جزیره ای پرهیز کنند تا خدمتی در شان مردم نجیب کرمان از خود داشته باشند.

رئیس شورای اصولگرایان کرمان با بیان اینکه منتخبان باید برنامه چهار ساله داشته باشند، تصریح کرد: مشکلات کلان استان توسط دستگاه ها و نخبگان تدوین و دسته بندی شده و باید پیگیر آنها باشید.

عرب پور با بیان اینکه استان کرمان در زمینه معادن، صنایع و کشاورزی غنی است، تاکید کرد: حق استان کرمان در زمینه برگشت درآمد مالیات و معادن با همدلی و پیگیری نمایندگان محقق می شود.

دکتر مجید دوستعلی منتخب حوزه  کرمان و راور در این نشست اظهار داشت: اگر مجمع نمایندگان استان پای کار باشند با راهبردهای اساسی می توان تصمیمات مطلوب و کلانی برای استان کرمان گرفت.

وی با بیان اینکه باید سر منافع مردم و کشور هماهنگی صورت پذیرد، بیان داشت: منتخبان باید دنبال انجام وظیفه نمایندگی خود باشند و از حواشی پرهیز کنند.

منتخب حوزه کرمان و راور در مجلس دوازدهم تاکید کرد: وظایف اصلی نمایندگان نظارت و قانون گذاری است و دیدگاه نمایندگان باید در راستای منافع ملی باشد.

 دکتر بهنام سعیدی منتخب جیرفت و عنبرآباد در این نشست اظهار داشت: پیروز انتخابات مردم و نظام هستند و مردم یک خادم را انتخاب کردند و بنده با همه رقبای انتخابات تماس گرفتم و اعلام همکاری کردم.

وی با بیان اینکه ترکیب منتخبان استان از نیروهای با تجربه، نخبه و دانشگاهی و بسیار راه گشاست، گفت: عدم تعامل لازم نمایندگان در دوره های گذشته موجب مشکلاتی برای استان شده است و این دوره نمایندگان باید هم افزایی و هم پوشانی داشته باشند.

منتخب جیرفت و عنبرآباد تاکید کرد: باید برای رضای خداوند کار کرد و به فکر انتخاب چهار سال آینده نبود و پاسخ اعتماد مردم کار کردن و صادقانه خدمت کردن است.

سعیدی با بیان اینکه باید در مسیر انقلاب، ولایت و فرامین مقام معظم رهبری حرکت کرد، تصریح کرد: نگاه نمایندگان باید به اندیشه های مقام معظم رهبری در تمام ابعاد سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و ...باشد.

منتخب جیرفت و عنبرآباد خاطرنشان کرد: اگر در ۲۴ ساعت ۲۰ ساعت هم کار کنیم، باز وقت کم می آوریم و در جنوب کرمان کارهای بر زمین مانده زیادی داریم.

در این نشست دکتر همتی منتخب زرند و کوهبنان اظهار داشت: فضای همدلی و تعامل با حضور رقبا در حوزه انتخابیه ایجاد شده است و در جشن مشارکت مردم، رقیب بنده سخنران مراسم بود.

وی با بیان اینکه نمایندگان استان همدل هستند، گفت: اختلافی در بین منتخبان وجود ندارد و باید حق استان در زمینه صنایع و معادن از مرکز گرفته شود.

نویدی منتخب شهربابک در این نشست اظهار داشت: در این نشست ها باید آسیب شناسی انتخابات صورت پذیرد و احزاب تعامل بیشتری با نمایندگان قبل و بعد از انتخابات داشته باشند.

مهندس انارکی محمدی منتخب رفسنجان و انار در این نشست اظهار داشت: وحدت موجب رفع مشکلات مردم می شود.

وی با بیان اینکه نیمی از معادن کشور در استان کرمان هستند، تاکید کرد: استان کرمان زیرساخت های لازم را ندارد.
انارکی محمدی تصریح کرد: استان کرمان در زمینه حمل و نقل و آب مشکل جدی دارد و باید از توانمندی های نمایندگان استان کرمان استفاده شود.

کد خبر 3087

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha