کد خبر 3095
۱۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۷
انتقام خون پاک شهدا قطعا گرفته خواهد شد

رژیم پلید صهیونیستی در باتلاق غزه در حال غرق شدن است و علی‌رغم حمایت‌های آشکار آمریکای جنایتکار، دست و پا می‌زند تا بتواند راه نجاتی برای خروج از رسوایی‌ها و شکست‌هایش کسب کند.

سرویس استان‌های شانا - در پی حمله هوایی و موشکی اسرائیل بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق که به شهادت جمعی از فرماندهان نظامی کشور انجامید، جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران در بیانیه‌ای این اقدام رژیم صهیونیستی را محکوم کرد. در بخشی از این بیانیه آمده است: «این رژیم سفاک همچون دیگر ظالمان تاریخ به کیفر و مجازات ظلم‌ها و جنایات خود خواهد رسید و خداوند انتقام خون‌های ریخته شده را خواهد گرفت که «إِنَّ اللَّهَ عَزِیزٌ ذُو انْتِقَامٍ.»

بسم الله الرحمین الرحیم

اقدام ذلیلانه و زبونانه رژیم شرور و جنایتکار صهیونیستی در حمله موشکی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه در روز شهادت امیرالمؤمنین حیدر کرار – علیه السلام – که به شهادت مستشاران سرافراز کشورمان انجامید، بیش از آن که برای این رژیم رو به سقوط، امتیازبخش باشد، مایه ننگ و رسوایی این مفسدان است.

این رژیم پلید در باتلاق غزه در حال غرق شدن است و علی‌رغم حمایت‌های آشکار آمریکای جنایتکار، دست و پا می‌زند تا بتواند راه نجاتی برای خروج از رسوایی‌ها و شکست‌هایش کسب کند.

اراده‌ی الهی، اما بر نابودی این ظالمان است و وعده حضرت حق تخلف ناپذیر است و به زودی محقق خواهد شد.

جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران شهادت سرداران بزرگ و پرافتخار اسلام را که سال‌ها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میدان‌های مبارزه با شیاطین و اشرار عالم داشتند و در این اقدام تروریستی به آرزوی شهادت در راه خدا، رسیدند را به پیشگاه حضرت بقیه‌الله – ارواحنا لتراب مقدمه الفداء –مقام معظم رهبری و خانواده‌های معظم آنان و ملّت ایران و مردم شریف مازندران تبریک و تسلیت گفته و اعلام می‌دارد:

امروز هنوز همه‌ی توانمندی‌ها و ابتکارات جبهه مقاومت، به تمامی ارائه و آشکار نشده است و این رژیم کودک کش در مقابل حقیقت قدرت جبهه مقاومت قرار نگرفته است. جمهوری اسلامی ایران به عنوان پشتیبان اصلی رزمندگان مقاومت هیچ هراسی از جانبازی و جان نثاری در راه آرمان آزادی قدس شریف ندارد و این شهادت‌ها بر ایمان و اراده رزمندگان مقاومت بیش از پیش خواهد افزود.

جبهه مقاومت و به ویژه عملیات «طوفان الاقصی» تمام پروژه‌های بزرگ آمریکا و اسرائیل در منطقه را برهم زده و هیچ آینده و چشم اندازی برای این رژیم باقی نگذاشته‌اند.

ایده مقاومت و مبارزه با اسراییل یک راه حل نتیجه بخش است و فلسطین و غزه مقاوم زیر بار فشار صهیونیست‌ها هرگز نخواهند شکست.

این رژیم سفاک همچون دیگر ظالمان تاریخ به کیفر و مجازات ظلم‌ها و جنایات خود خواهد رسید و خداوند انتقام خون‌های ریخته شده را خواهد گرفت که «إِنَّ اللَّهَ عَزِیزٌ ذُو انْتِقَامٍ.»

 همانطوری که رهبر انقلاب در این ارتباط فرمودند،

رژیم خبیث به دست دلاورمردان ما مجازات خواهد شد، آنها را از این جنایت و امثال آن پشیمان خواهیم کرد به حول و قوه الهی.

 جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران اعتقاد راسخ دارد که  با توجه به وضعیت میدان جبهه مقاومت، هیچ مغایرتی با ضرورت تلافی قاطع جنایت اخیر اسرائیل وجود ندارد و باید بر شدت و وسعت ضربات ترکیبی فعلی افزود.

لذا با محکومیت شدید این جنایت از مردم شریف مازندران دعوت میکند که انشالله در راهپیمایی روز قدس باشکوه تر از سالهای قبل شرکت نمایند .

کد خبر 3095

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha