تقدیر شورای ائتلاف از عملیات تاریخ ساز دلاورمردان هوافضای سپاه

پاسخ مشروع و تنبیهی ایران که بر اساس ماده ۵۱ منشور سازمان ملل متحد انجام شد، نشان داد که جمهوری اسلامی ایران در واکنش به شرارت ها و تجاوزات دشمن، قاطع، کوبنده و پشیمان کننده عمل خواهد کرد.

سرویس اخبار شانا - در پی عملیات تاریخی و پیروزمندانه نیروهای مسلح کشورمان در پاسخ به جنایات و اقدامات متجاوزانه رژیم صهیونیستی علیه اهداف و منافع جمهوری اسلامی ایران خصوصا حمله به اماکن دیپلماتیک ایران در سوریه، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی ضمن تبریک به ملت ایران و آزادگان جهان، از اقدام مقتدرانه نیروهای مسلح و بخصوص دلاورمردان هوافضای سپاه پاسداران تقدیر کرد. متن پیام بدین شرح است:

لاحول و لاقوة الا بالله العلی العظیم حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر

عملیات وعده صادق نیروهای مسلح بویژه دلاورمردان هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با رمز مقدس "یا رسول الله" و در پاسخ به جنایت های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران و شهادت فرماندهان و مستشاران نظامی ایران انجام شد، موجی از شادی و عزت و افتخار را در میان مردم ایران عزیزمان و کشورهای اسلامی به همراه داشت.

پاسخ مشروع و تنبیهی ایران که بر اساس ماده ۵۱ منشور سازمان ملل متحد انجام شد، نشان داد که جمهوری اسلامی ایران در واکنش به شرارت ها و تجاوزات دشمن، قاطع، کوبنده و پشیمان کننده عمل خواهد کرد.

عبور پرنده های بدون سرنشین و موشک های کروز و بالستیک از دفاع عمیق و چندلایه صهیونیست ها و اصابت به هدف های از پیش تعیین شده، نشان از نبوغ و هوشمندی متخصصان نظامی کشورمان دارد که بر ائتلاف هوایی اسرائیل و حامیانش غلبه کرد.

عملیات «وعده صادق» علاوه بر آنکه مرهمی بر دردها و آلام ملت مظلوم فلسطین بود که سال هاست برای آزادی سرزمین شان از چنگال رژیم خبیث صهیونیستی، مبارزه و مجاهدت می کنند، باعث تقویت روحیه و استحکام اراده رزمندگان جبهه مقاومت در منطقه به ویژه گروه های حماس و جهاد اسلامی در فلسطین خواهد شد.

درود و رحمت خداوند بر ارواح شهیدان تاریخ ساز ایران اسلامی به ویژه شهیدان حاج قاسم سلیمانی و حسن طهرانی مقدم که با رشادت های تاریخ سازشان برای مردم ایران عزت و امنیت به ارمغان آوردند.

وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَکِیمِ

کد خبر 3105

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha