قدردانی شورای ائتلاف ایلام از عملیات سپاه در حمله به صهیونیست‌ها

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در انجام عملیات پیروزمندانه «وعده صادق » تنبیه و منکوب رژیم پوشالی صهیونیستیل، قدردانی کرد.

سرویس استان‌های شانا - در بیانیه منتشر شده شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان ایلام آمده است:

اقدام شجاعانه و عزت آفرین سپاه مقتدر اسلام در اجرای عملیات فاتحانه «وعده صادق» با رمز مقدس یا رسول‌الله (ص) نمایشی از اقتدار دانش دفاعی، پهپادی و موشکی در یورش به خانه عنکبوتی صهیونیست‌های مضمحل و خبیث،  قلب مؤمنان و آزادگان عالم را شاد کرد و دنیا را در مقابل عزت اسلام و عظمت ایران به اعجاب وا داشت و نگاه‌ها را به گونه‌ای تغییر داد که مظلومان عالم از این پس قوت قلب پیدا کنند و امیدوار شوند به وعده الهی که وارثان زمین مظلومان و مستضعفان هستند و آن‌ها را برای به زیر کشیدن قدرت پوشالی مستکبران و ظالمان عالم به حرکت درآورد.

حماسه‌ای که خلق شد ثابت کرد، ملّتی که ولی داشته باشد هیچ‌گاه در سختی‌ها و بلایا درمانده نخواهد شد و هرگاه اطاعت از امام و ولیّ جامعه سرلوحه کار قرار گیرد، پایانش برای آزادگان خوش و دل‌انگیز و برای ظالمان رعب‌آفرین خواهد بود.

 در برابر عظمت کبریایی خداوند متعال به داشتن رهبری حکیم و شجاع سر تعظیم فرود می‌آوریم و از درگاهش سلامتی و طول عمر با عزت برای علمدار اسلام ناب محمدی (ص) در عصر غیبت مسئلت می‌نماییم.

از سپاهیان غیرتمند و ارتشیان دلاور به ویژه فرمانده ولایی و انقلابی هوافضای سپاه اسلام که اطاعت از ولی امر مسلمین را به درستی جامه عمل پوشاند و حماسه‌ای ماندگار خلق کردن و پوزه دشمنان اسلام را به خاک مالید از صمیم قلب سپاسگزاری می‌کنیم و از خداوند متعال برای این عزیزان عزت و سربلندی مسئلت داریم.

کد خبر 3110

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha