همدلی و همفکری منتخبین مجلس دوازدهم در نشست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب

نشست منتخبین مجلس دوازدهم با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از نمایندگان مجلس آتی برگزار شد.

سرویس اخبار شانا - نشست همدلی و همفکری منتخبان مردم در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با شرکت بیش از ۱۵۰ نفر از منتخبان و با حضور دکتر قالیباف، دکتر حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، مهندس چمران رئیس شورای شهر تهران و تعدادی از مسئولین کانون‌ها و کمیته‌های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برگزار شد.

برای مشاهده گزارش تصویری این نشست اینجا کلیک کنید

در ابتدای این نشست که اکثریت نیروهای انقلابی مجلس دوازدهم حضور داشتند، دکتر حدادعادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در سخنان کوتاهی، تحلیلی از شرایط منطقه بخصوص پس از عملیات طوفان‌الاقصی ارائه و از اهمیت راهبردی عملیات موفق و غرورآفرین وعده صادق و ضربه به رژیم صهیونیستی سخن گفت.

ایشان همچنین با توجه به شرایط پیش‌روی کشور نکاتی را در خصوص لزوم وحدت و همدلی میان نیروهای جبهه انقلاب برای حل مشکلات کشور و همچنین پیشرفت ایران مطرح نمود و بر لزوم تلاش برای همکاری حداکثری میان منتخبان جدید مجلس با دولت و برطرف نمودن چالش‌های کشور تاکید کرد.

پس از سخنان دکتر حدادعادل، حجت‌الاسلام والمسلمین آقاتهرانی منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی از تاثیر جایگاه مجلس و شان نمایندگی در اداره کشور سخن گفت. پس از ایشان نیز به ترتیب ۱۰ نفر از منتخبین مردم در مجلس شورای اسلامی برای ارائه نقطه نظرات و مباحث خود پشت تریبون قرار گرفته و نکاتی را پیرامون وظایف مجلس و نمایندگان در دوره آتی مطرح نمودند.

کد خبر 3133

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha