نامزدهای انتخاباتی را مبتنی بر اصول «عقلانیت و معنویت و عدالت» انتخاب کرده ایم/ رأی‌دهندگان با مطالعه سوابق انقلابی و علمی و اجرایی نامزدها به صالح‌ترین و مناسب‌ترین فرد رأی دهند

شورای ائتلاف در تبلیغات انتخاباتی به اخلاق اسلامی پایبند است و از نفرت‌پراکنی و ستیزه‌جویی و بگومگوهای آزاردهنده‌ای که به فرموده رهبر معظم انقلاب «کام مردم را تلخ می‌کند» پرهیز می‌کند.

سرویس اخبار شانا - بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استقبال از مرحله دوم انتخابات مجلس دوازدهم منتشر شد. در این بیانیه آمده است:

 مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

جمعه بیست‌ ویکم اردیبهشت‌ ماه یکهزار و چهار صد و سه، روز برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس دوازدهم است که شانزده نفر باقیمانده از سی نفر نمایندگان تهران بزرگ با انتخاب شما از میان سی ‌و دو نفری که با هم رقابت دارند انتخاب خواهند شد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با تأکید بر لزوم مشارکت هرچه بیشتر و دعوت از همۀ کسانی که واجد شرایط رأی دادن در این مرحله هستند، فهرستی از شانزده نفر نامزد مورد تأیید خود را به مردم معرفی کرده است که سیزده نفر از آنها در مرحله اول نیز در فهرست شورای ائتلاف حضور داشته و سه نفر دیگر نیز با توافق با جبهه پایداری به فهرست افزوده شده‌اند. از ۱۶ نفر نامزدهای شورای ائتلاف ۱۵ نفر درجۀ تحصیلات دکتری دارند و ۱۰ نفر دارای سابقه و تجربه نمایندگی مجلس هستند و ۲ نفر روحانی و ۳ نفر نیز خانم هستند.

پایه و اساس فعالیت سیاسی شورای ائتلاف، اصول «عقلانیت، معنویت و عدالت» است که با الهام از آموزه‌های اسلامی و قرآنی و رهنمودهای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری انتخاب شده است. در انتخاب نامزدهای انتخاباتی نیز همین اصول ملاک و معیار ما بوده و سعی کرده‌ایم از میان داوطلبان فراوانی که مایل به قرار گرفتن در فهرست شورای ائتلاف بوده‌اند بهترین‌ها را برگزینیم و معرفی کنیم.

شورای ائتلاف در تبلیغات انتخاباتی خود سعی دارد به اخلاق اسلامی و اخلاق انتخاباتی پایبند باشد و از نفرت‌پراکنی و ستیزه‌جویی و بگومگوهای آزاردهنده‌ای که به فرموده رهبر معظم انقلاب «کام مردم را تلخ می‌کند» پرهیز کند.

شورای ائتلاف معتقد است در نهایت این تشخیص مردم و رأی مردم است که نمایندگان ملت را در مجلس شورای اسلامی تعیین خواهد کرد و آنچه ما بر آن اصرار داریم این است که رأی‌دهندگان با ملاحظه و مطالعه سوابق انقلابی و علمی و اجرایی نامزدهای شورا و مقایسه آن با دیگر نامزدها، به صالح‌ترین و مناسب‌ترین فرد رأی دهند.

 امیدواریم با عنایت الهی و همت و حضور مردم و بصیرت رأی‌دهندگان، مجلس دوازدهم همانند مجلس یازدهم مجلسی انقلابی باشد که با کارآمدی بیشتر بتواند با همکاری با دولت محترم در رفع مشکلات و پیشرفت کشور و تحقق اهداف ارزشمند انقلاب اسلامی توفیق حاصل کند.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی - ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳


برای مشاهده سوابق کاندیداهای عضو فهرست انتخاباتی شورای ائتلاف بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

نامزدهای انتخاباتی را مبتنی بر اصول «عقلانیت و معنویت و عدالت» انتخاب کرده ایم/ رأی‌دهندگان با مطالعه سوابق انقلابی و علمی و اجرایی نامزدها به صالح‌ترین و مناسب‌ترین فرد رأی دهند

کد خبر 3141

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha