انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس دوازدهم از اهمیت بالایی برخوردار است/ ملاک شورای ائتلاف برای انتخاب کاندیدای اصلح ریاست جمهوری چیست؟

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: این روزها برخی درفضای مجازی به دنبال پروژه‌های مختلفی از تشبه سازی تا امضاسازی هستند تا خود را مطرح کنند.

به گزارش شانا - امیر ابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان درباره فعالیت ائتلاف و گزینه این شورا و همچنین حضور احتمالی آقای قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: با توجه به اینکه روز هفتم خرداد افتتاحیه مجلس دوازدهم و انتخابات هیات رئیسه در هشتم خرداد را در پیش داریم اولویت و تمرکز این روزها بر این دو رویداد مهم در مجلس است و این مساله انقدر مهم ست که باید در شرایط کنونی باکیفیت و دقت برگزار شود. 

رسولی درباره ملاک‌های لازم برای انتخابات نیز بیان کرد: درشورای ائتلاف معتقدیم فردی که در ۸ تیر قرار است وارد انتخابات شود، باید به مسائل و مشکلات امروز کشور آگاه باشد و سابقه نشان دهد که توانایی حل مشکلات کشور داشته و مرد این میدان است. 

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: این روزها برخی درفضای مجازی به دنبال پروژه‌های مختلفی از تشبه سازی تا امضاسازی هستند تا خود را مطرح کنند که به نظرمی رسد با رسیدن به روزهای ثبت نام و بعد اعلام نظر شورای نگهبان در فضایی شفاف بتوان به گزینه مطلوب شرایط موجود کشور نزدیک شد.

مشاور رییس مجلس و مدیرکل هیئت رییسه با اشاره به ویژگی‌های شهید رئیسی ادامه داد: نکات مختلفی درباره شهید رئیسی مطرح شده است ولی آنچه من در مجلس با آن مواجه بودم این بود که ایشان همواره به دنبال این بود که روابط دولت و مجلس به دور از تنش و برقراری روابطی در سطح آرامش و تعامل باشد. من به عنوان مدیرکل هیات رئیسه شاهد تعامل بودم حتی اگر دوستانی از دولت و مجلس گلایه‌هایی را نیز مطرح میکردند ایشان درکنار رئیس مجلس همواره تلاش میکردند تا روابط دولت و مجلس به دور از تنش و روابطی تعاملی برقرارباشد. 

کد خبر 3157

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha