بیانیه جمعیت جانبازان سیستان و بلوچستان به مناسبت دهه فجر

۲۲بهمن یادآور اتحادی مثال زدنی است که همه ملت در صفی واحد و به زعامت ابر مردی الهی، دست در دست هم، بازو به بازو با وحدت امت و امامت راه پیروزی را برای خود هموار کرد.

سرویس استان های شانا- جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان به مناست دهه مبارک فجر بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

دهه فجر مظهر شکوه و عظمت فداکاری ملّت ایران است

مقام معظم رهبری 

 انقلاب ما انفجار نور است.

امام خمینی (ره) 

۲۲بهمن آیینه ی تمام نمای خروش و جاری شدن سیل بی انتهای ملتی را نشان میدهد که همچون آیات قهر و غضب الهی بر سر حاکمیت ظلم و ستم فرود آمد. ملتی که برابر نظام ستمشاهی با بنیانی مرصوص ایستادگی و اقتدار خود را در تاریخ ماندگار نمود. ۲۲بهمن یادآور اتحادی مثال زدنی است که همه ملت در صفی واحد و به زعامت ابر مردی الهی، دست در دست هم، بازو به بازو با وحدت امت و امامت راه پیروزی را برای خود هموار کرد. و امروز در حالی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱را جشن می گیریم که پس از گذشت ۴۴ سال از پیروزی غرور آفرین ملت بزرگ ایران تارو پود بسیاری از توطئه های نظامی، سیاسی و اقتصادی علی الخصوص جنگ تمام عیار و ترکیبی اخیر دشمنان را از هم گسیخته ایم و با تبدیل تهدید ها به فرصت ها پیروزی های بزرگی را تجربه نمودیم.

 امسال هر چند در غم از دست دادن شهدای اغتشاشات اخیر، جوانان غیوری مثل " علی وردی ها ، رضا زاده ها، احمدی هاو ... " اندوهناک و متأثریم امّا خدای را شاکریم که با درایت رهبر آزاده و فرزانه انقلاب این توطئه شوم دشمن نیز به فرصت انسجام و اتحاد ملّی مبدل گردید و مردم با عدم توجه فراخوانهای پر طمطراق آنها و با همراهی نکردن بر رسوایی دشمن ننگین افزودند و مظلومان عالم را به ادامه مقاومت و مداومت در مبارزه با استبکار و صهیونیسم امیدوار نمود.

ما جانبازان ، آزادگان و ایثارگران هشت سال دفاع ضمن گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل و شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، با آرمان های بلندشان پیمانی دوباره می بندیم و بر راهی که آمده ایم تأکید نموده و اعلام می داریم که از میانه راه هرگز باز نخواهیم گشت.

 جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی استان سیستان وبلوچستان ضمن اعلام حمایت از مظلومان عالم و اعلام برائت و انزجار از سیاست ها، رفتارها و اعمال ددمنشانه استکبارگران، معامله گران در جنگ ترکیبی اغتشاشات را توطئه جدید استبکار در مقابل ایران با هدف جلوگیری از پیشرفت و توانمند شدن ایران در جهان آن را محکوم مینماید . 

ما بر این باوریم به رقم هزینه های هنگفت جبهه ی استکبار با محاسبه ی غلط با شکست مفتضحانه مواجه شده و خواهد شد. ما همچنین توطئه ی به رسمیت شناختن اسرائیل توسط برخی دوول خود فروخته اعراب با حرکت هوشمندانه ی فلسطینیان منجر به شکست و باطل بودن این معامله تأکید و باور داریم. و رجاء واثق داریم ادامه مبارزه ملّت بزرگ ایران فقط با مبانی مکتب امامین انقلاب، منشورگام دوم و حضور موثر در صحنه های مختلف سیاسی و اجتماعی میسر خواهد بود و ضمن شرکت در #راهپیمایی ، همگان را نیز به مشارکت در این امر الهی، سیاسی، اجتماعی و ملّی دعوت می نماییم. 

در پایان اعلام می داریم که این میهن و کشور عزیز جز با کار و تلاش و سازندگی و انتخاب شایستگان برای تصدی امور، امکان توسعه نخواهد داشت و همه مجریان و مسئولان کشوری باید به جایگاه بی بدیل ایران در جهان واقف باشند و راه حل مشکلات اقتصادی کشور بی تردید ارتباط صنعت و دانشگاه می باشد و به کاربردی نمودن علم در حل معضلات و مشکلات جامعه هیچگاه نباید مغفول بماند.   

کد خبر 396

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha